09 грудня 2023

Представники  компанії "Тревел Стаді Ворк" презентували міжнародні програми стажувань у Туреччині, Греції, Кіпрі, Болгарії, Словаччині, Австрії. Стати учасниками програм можуть здобувачі нашого університету.
Новини

Під час зустрічі підвели підсумки міжнародного стажування сезону Літо – 2023 року студентів  факультету європейської освіти. Директор компанії "Тревел Стаді Ворк" Руслана Жовтані на конкретних прикладах продемонструвала необхідні навички, якими повинні володіти претенденти на стажування, та можливості кар’єрного росту для тих, хто гарно демонструє себе під час роботи.
Новини

Менеджер компанії "Тревел Стаді Ворк" Валерій Болкун вичерпно подав присутнім актуальну інформацію щодо стану туристичної галузі, перспектив розвитку в умовах сучасних глобальних викликів, можливостей для професійної самореалізації та набуття фахового досвіду.

Детально ознайомили здобувачів із вимогами до стажерів та етапами зарахування на різні посади.