26 жовтня 2024

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Економіка», «Менеджмент», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи Меморандум про взаємодію і співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю «Ю-КОНТРОЛ» та ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» 25 жовтня було проведено гостьову лекцію на тему «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб».

Економічний факультет

Експерт з бізнес-розвідки та тренер з використання продукту YouControl Максим Зінченко ознайомив студентів із сутністю відкритих даних, їх можливостями, потенціалом та роллю у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень.

Економічний факультет

В ході лекції було визначено значення сервісу YouControl для підвищення ефективності роботи, наведено базовий алгоритм перевірки юридичних осіб за допомогою YouControl, а також охарактеризовано особливості перевірки фізичних осіб за допомогою сервісу YouControl.

Економічний факультет

Окрім того, студентів було ознайомлено із онлайн-курсами на сайті Академії Ю-Контрол, які можуть бути інтегровані у навчальний процес як самостійна робота чи неформальна освіта.