04 травня 2023

Потенціал людини — це її внутрішні, приховані можливості. Те, що допомагає рости, розвиватися і досягати успіху.

Відкрита лекція

Доповідач поділився рекомендаціями, які допоможуть реалізувати себе.

• Подумайте про свої внутрішні цінності. Що для вас пріоритетно. Від якості самоаналізу залежить те, як швидко ви знайдете шлях для досягнення цілей.

• Виберіть сферу, яка найбільш цікава. Ви здивуєтеся, скільки натхнення і сил з'явиться, коли почнете займатися тим, що дійсно важливо для вас. Це може бути інший образ життя, професія, нове джерело доходу, творчість.

• Робіть, навіть якщо страшно.Коли ви будете розуміти, заради чого ви це робите, сили і сміливість з'являться.

• Дайте собі право на помилку. Зрозумійте, там, де є зростання — перешкод не уникнути.

• Намагайтеся мислити нестандартно. Утримуйтесь від стереотипів, негативних установок, страхів.

• Налаштуйтеся на особистісний ріст, будьте готові до труднощів, адже вони приведуть вас до мети.

• Дивіться на речі раціонально. Ви не зможете реалізувати себе за тиждень-два. Знадобиться терпіння і час. Розбийте велику мету на маленькі, реальні завдання.

• Спілкуйтеся з різними людьми. Виходьте із зони комфорту, знайомтеся з новими компаніями. Часто саме коло спілкування заважає нам дивитися ширше і бачити нові шляхи для самореалізації.

• Будьте сконцентрованими.

• Пам'ятайте, що все можливо. Тільки ви керуєте своїм життям. Не переставайте вірити в себе і свої сили.

Гостьова лекція