26 травня 2021

25 травня 2021 р. відбулося чергове студентське та професорсько-викладацьке наукове засідання "Історичні читання: життя та діяльність відомих постатей в історії", організоване викладачами кафедри історії історико-філологічного факультету.

gjh

У роботі наукового засідання взяли участь: викладачі кафедри історії, студенти 1, 2 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія), спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література).

З науковими та пізнавальними доповідями виступили студенти 1 та 2 курсів історико-філологічного факультету: Генріх Ванеса Юріївна, Наумчук Вікторія Володимирівна, Черевко Ольга Володимирівна, Чубик Микола Валентинович, Вакуліч Вікторія Яківна, Бедик Яна Сергіївна, Терпелюк Вікторія Олександрівна, Скуба Ірина Олександрівна.

rth

Студенти у своїх доповідях актуалізували проблемні та презентували суперечливі аспекти діяльності відомих постатей в історії України, а саме: Данила Галицького, Богдана Хмельницького, Юрія Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Богуна, Дмитра Вишневецького, Алли Горської, Леся Курбаса.