26 травня 2021

Третій економічний турнір «Премія Петра Мельника» сьогодні успішно завершився на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Студенти долучилися до створення бізнес-проєктів та презентували їх перед журі.

Всього у фіналі турніру брали участь 6 конкурсантів: Обшарська Діана, Денисюк Артур, Волович Максим, Бельке Дмитро, Пастушенко Катерина та Грицюк Людмила. Учасники презентували власні проєкти різного спрямування. Серед них: започаткування власної справи (автомийка, ательє), соціальні проєкти (психологічний центр, молодіжний тренінговий центр), а також проєкт із реорганізації та оптимізації діючого бізнесу.

ht4

Конкурсанти продемонстрували якісну і професійну підготовку бізнес-планів, креативність у презентації, чудові навички спілкування з аудиторією та щирі емоції.

gfrt

За результатами виступів та обговорень члени журі оцінили роботи конкурсантів відповідною кількістю балів, однак, оголошення переможців відбудеться наступного тижня, коли наш університет радо вітатиме у своїх стінах засновника турніру, випускника економічного факультету МЕГУ та виконавчого директора агрохолдингу «Agricom Group» – Петра Мельника.

Щиро вітаємо учасників із новим досвідом та успішним представленням своїх бізнес-ідей!