12 лютого 2021

Брейн-ринг до 207-річчя від дня народження українського поета, художника, мислителя відбувся на історико-філологічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Змагалися команди 1 та 3 курсів. Переможницею стала команда студентів «Вербиченька».

У ролі організаторів виступили студенти 2 курсу та доцент кафедри української мови та літератури Миронюк Валентина Михайлівна.

іаіва

Учасників конкурсу привітали декан історико-філологічного факультету, доктор педагогічних наук  Груба Таміла Леонідівна та завідувач кафедри української мови та літератури, доктор філологічних наук Назарець Віталій Миколайович.

А на завершення студенти разом із викладачами читали рядки поезій Шевченка, які не знають забуття. Кожен, дослухаючись до мудрих настанов митця, переймався гордістю, що ми – українці, що живемо на цій благословенній, Богом даній землі, єднаємося у святій любові до нашої держави, як заповідав Кобзар.