15 лютого 2021

Вибір фаху - нелегке випробування в житті кожної людини. Важливо, не помилитися у виборі професії. Студенти другого курсу, які навчаються за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» на денній формі навчання, зараз проходять педагогічну практику в закладі дошкільної освіти (ясла-садочок) компенсуючого типу 27 м. Рівне під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента В. Є. Борової.

івавіаваі

Вони із гордістю заявляють, що їх професія - найкраща і вони задоволені своїм вибором. Щоранку майбутні вихователі поспішають до дитячого садочку, де їх із нетерпінням чекають маленькі та допитливі дослідники світу.

фівіфвфівфів

- Як куратору групи, мені дуже приємно, що студенти задоволені професією та робота із дітьми не розчарувала їх, - ділиться враженнями професор кафедри педагогіки, д.п.н, доц. Марчук О О. - Нещодавно було проведено спеціальне опитування, яке засвідчило, що наші студенти прагнуть не лише отримати диплом, а й в майбутньому працювати за обраною спеціальністю.

івівівіві

Особливо приємно, коли дівчата присилають чудові фотографії, де їх обнімають діти, де вони з радістю проводять разом час, вчаться педагогічної майстерності у досвідчених вихователів. Цікавими були заняття, до яких долучилися студентки Ю. Абраменко, О. Богдан, І. Власюк, І. Гаєвська, М. Даценюк, В. Рубей, А. Конончук, Д. Кирилюк, Т. Катеринюк, О. Калюта. Бажаємо всіх подальших успіхів і дякуємо керівництву закладу дошкільної освіти за можливість відчути живу атмосферу дитячого колективу.

ггшгшгш