15 квітня 2021

15.04.2021 року в межах угоди про співпрацю між кафедрою початкової та дошкільної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука та кафедрою теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» проведено методичний захід. Замелюк М. І. кандидат педагогічних наук, старший викладач провела вебінар-тренінг «Розвиток креативності дитини дошкільного віку» із студентами та викладачами кафедри початкової та дошкільної освіти МЕГУ ім. акад. Степана Дем'янчука.

ясячсячс

Висловлюємо щиру подяку педагогу-майстру за отриманий освітянський досвід і щире спілкування. У нас є спільна метаосвіта майбутнього покоління, яку намагаються вирішити усі зацікавлені особи та заклади. Ці можливості співпраці мають діяти не на рівні установ, а на рівні людського капіталу, що є як в закладі дошкільної освіти, так і в закладах вищої освіти.

фівфівфівфів