13 квітня 2021

13 квітня 2021 року у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демянчука» за ініціативи викладачів кафедри педагогіки в режимі онлайн на платформі Google Meet відбулися XXV Міжнародні громадські учнівські читання «Я голосую за мир!», у якому взяли участь учні та педагоги закладів загальної середньої освіти, студенти спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», науково-педагогічні працівники університету.

ашоІИОІАОШ

У роботі пленарного засідання взяли участь почесні гості в особі міського голови м. Рівного Третяка Олександра Віталійовича; головного спеціаліста відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Андрєєвої Майї Миколаївни; ректора Рівненського обласного інституту післядипломної освіти, голови постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради Черній Алли Леонідівни; учасника АТО, волонтера, випускника ПВНЗ «МЕГУ імені академіка Степана Демянчука», депутата Рівненської міської ради Обоїста Тараса Вячеславовича.

УАВФВІФ

У ювілейних читаннях виявили бажання взяти участь понад 200 учнів, серед яких: діти з України (м. Рівне, Рівненська, Полтавська, Черкаська, Хмельницька, Закарпатська області) та зарубіжжя (Азербайджан, Грузія, Туреччина, Польща). До збірки XXV Міжнародних учнівських читань «Я голосую за мир» увійшли 210 найкращих учнівських творів.

аліьватіьдб

Це є свідченням того, що прагнення до миру є однією з найактуальніших і найгостріших проблем сучасності.

ФІВФІВФВІФВ

Від імені ректорату нашого університету, членів кафедри педагогіки висловлюємо щиру вдячність вчителям закладів загальної середньої освіти за підготовку лауреатів Міжнародних учнівських громадських читань!

РОЛРОЛРОЛ