11 вересня 2023

У понеділок 11 вересня 2023 р.   для студентів магістратури та аспірантів спеціальності 011 Освітні (педагогічні) науки у рамках святкування 30 - ліття університету   професором кафедри загальтної педагогіки було прочитано науково-тематичну лекцію "Педагогічна концепція С. Я. Дем'янчука".

foto

Здобувачів освіти ознайомили з біографією засновника університету, основними положеннями  педагогіки миру, методикою формування гуманістичного світогляду молоді. Лекторка розповіла історію становлення нашого ЗВО, ознайомила із науковим доробком акад . С. Я. Дем'янчука, зачитала цитати з його творів.
Викладач наголосила на необхідності використання постулатів педагогіки миру в сучасних закладах освіти в умовах воєнного стану.