03 квітня 2022

У п’ятницю 2 квітня 2022 р. у  рамках вивчення навчальної дисципліни «Теорія і методика навчання, виховання та розвиток обдарованих дітей» (проф. Марчук О. О.)  студенти 4 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» рівень вищої освіти  «бакалавр» провели науково-практичний семінар «Креативність вихователя як  запорука всебічного розвитку обдарованої дитини».

Обдарованість

Майбутні вихователі проаналізували розвиток творчих обдарувань дитини дошкільного та молодшого шкільного віку, види  аплікацій та технологію їх виготовлення, використання кольоротерапії як засобу розвитку творчості дітей, впровадження інноваційних методик виховання в  ЗДО тощо.

пенроо

Позитивним аспектом роботи семінару було те, що студенти, які працюють в ЗДО, представили свої творчі вироби, поділилися педагогічним досвідом роботи з дошкільниками (Ю. Зубчик, Ю. Тишкова, А. Ковальчук,  Б. Повшик, І. Багінська, К. Балдовська та ін.).
    Сучасний фахівець галузі дошкільної освіти повинен оволодіти інноваційними технологіями розвитку креативності дитини, які сприятимуть її всебічному розвитку, соціологізації та прагненню пізнавати навколишній світ.
Учасники семінару також отримали сертифікати про участь в цьому заході.

кавук