01 квітня 2022

Шановні випускники другого (магістерського) рівня вищої освіти!

У цей складний для всіх нас час звертаюся до вас зі словами глибокої пошани та щирої підтримки. Традиційно, в університеті вручення дипломів магістрам – це  визначна подія. Адже випускний – це підбиття підсумків  роботи викладачів та здобувачів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

В  умовах військової агресії для нас вкрай важливо було забезпечити безпечне проведення атестації та зробити усе можливе, щоб ви отримали дипломи.

Ми цінуємо кожного з вас, дякуємо за натхненну співпрацю, дорогі наші випускники, активну громадську позицію, наукову діяльність й запрошуємо підвищити рівень своєї підготовки, розширити свої життєві обрії в аспірантурі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука!

Непохитно вірте у свій успіх, свою велику мету, свою КРАЇНУ, ПЕРЕМОГУ! Я вірю в кожного з Вас! Ви - майбутнє нашої держави і вам його творити!

Разом ми сильні! Все буде Україна!

Ректор                                                                 Віталій  ДЕМ’ЯНЧУК