23 вересня 2022

22 вересня 2022 року в рамках вивчення дисципліни «Професійно-педагогічна іміджологія» (викладач – доц. Лілія Мельничук) здобувачі другого (магістерського) рівня спеціальності 012 «Дошкільна освіта» на відкритому семінарському занятті презентували авторські проєкти «Я – вихователь, і цим пишаюсь!».

Вихователь

До участі в семінарі долучилися доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Марчук;  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти Маргарита Шкабаріна;  вихователь вищої категорії ЗДО № 28, випускниця ПВНЗ «МЕГУ» Наталія Маленька, які дали високу оцінку рівню підготовки та демонстрації авторських проєктів студентами магістратури.

Діти

Запрошені на семінар студенти-першокурсники ділилися позитивними враженнями, відзначивши високий рівень професійної підготовки та креативний підхід здобувачів магістратури.

садочок