10 квітня 2024

На війні, виконуючи бойове завдання, загинув випускник факультету здоровʼя фізичної культури і спорту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» Микола Луцик.

У 2013 році Микола отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація».
У спортивному житті Микола наполегливою працею досяг рівня майстра спорту України з веслування на байдарках і каное. Неодноразовий чемпіон спортивних змагань та кубків Рівненської області, призер чемпіонатів і кубків України з веслування на байдарках і каное.

Вічна память

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів на рідну землю Микола відразу повернувся на Україну із-за кордону, де він працював і добровільно 02 березня 2022 року став на захист рідної країни від рашиських загарбників. Служив Микола сержантом, командиром танку танкового батальйону.

Ще 13 червня 2023 року 33-річний український воїн загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Герой вважався зниклим безвісти. Його дорога до рідної домівки виявилася довгою. Після тривалих пошуків 8 квітня  Микола повернувся додому на Березнівщину назавжди на щиті…

Щирі співчуття рідним та близьким!
Вічна пам’ять і Слава Герою!🙏