02 вересня 2021

1 вересня - у День знань на юридичному факультеті відбулась презентація монографії Implementation of the right to receive professional legal assistance in Ukraine (administrative and legal principles) (Реалізація права на отримання професійної правничої допомоги в Україні: адміністративно-правові засади).

боровик деревянко

Презентацію здійснювали автори: кандидат юридичних наук, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук, декан юридичного факультету Боровик Андрій Володимирович та доктор філософії в галузі права, член-кореспондент Академії адміністративно-правових наук, старший викладач кафедри суспільно-правових дисциплін юридичного факультету Деревянко Наталія Зеновіівна.

друга сторона

Монографію присвячено розкриттю змістовно-сутнісного боку адміністративно-правових засад реалізації права на отримання професійної правничої допомоги в Україні, шляхом надання характеристики та здійснення узагальнення сучасного стану його реалізації, опису законодавчих та практико-реалізаційних прогалин його адміністративно-правового забезпечення з боку держави, а також формулювання конкретних напрямів та пропозицій щодо усунення виявлених проблем.

монографія

На презентацію завітали проректори Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, студенти та викладачі юридичного та інших факультетів.

Крім того, в режимі відеоконференції авторів привітав з виданням чергового доробку засновник видавництва Baltija Publishing (м. Рига, Латвія) Олег Головко, який висловив позитивні відгуки щодо змісту монографії та щодо подальшої співпраці України та Латвії у здійсненні видавництва наукової літератури.

Підпис

Усім присутнім авторами було подаровано по примірнику монографії з іменними автографами.

студенти

Андрій Боровик зазначив, що девізом юридичного факультету є «Вчись добре захищати справедливість» і гарним співпадінням є той факт, що у День знань ми презентуємо книгу саме про право надання професійної правничої допомоги для захисту справедливості.