06 вересня 2021

Перший день навчання на юридичному факультеті розпочався з відкритої лекції декана юридичного факультету, кандидата юридичних наук, доцента, академіка Академії адміністративно-правових наук Боровика Андрія Володимировича на тему: «Запобігання та протидія корупції в Україні».

Боровик а.в.

Другу відкриту лекцію на юридичному факультеті на тему: «Вступ по кримінології» прочитав доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри кримінально- правових та адміністративно-правових дисциплін Богатирьов Іван Григорович.

богатирьов

На вказані відкриті лекції завітали не лише студенти та викладачі юридичного факультету, а і проректори університету та викладачі інших факультетів.

студенти

Після проведення лекцій, деканом факультету нагороджено кращих студента та викладача факультету, з нагоди святкування Дня знань.

нагородження

Також студенти та викладачі університету мали змогу увесь день знайомитись з науковими працями викладачів юридичного факультету на спеціальній виставці книг.

книги

Закінчився День знань для студентів та викладачів юридичного факультету у Рівненському академічному музично-драматичному театрі, де спеціально для них було організовано виставу на юридичну тематику.

драм театр