04 квітня 2024

Упродовж тижня у м. Рівне відбувалася Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови і літератури, яка зібрала найкращих із кращих з усієї України: науковців, учителів, учнів.

Науковці ІФФ

Любов і шана до Рідного Слова об'єднала 120 учасників олімпіади і 46 членів журі. Юна філологічна еліта змагалася за перемогу, а компетентне фахове журі об'єктивно оцінювало роботи учасників. До роботи в журі були запрошені Наталія Мединська, проректор з наукової роботи, Таміла Груба, декан історико - філологічного факультету та Лілія Овдійчук, завідувачка кафедри української мови та літератури. Окрім перевірки робіт, члени журі детально проаналізували типові помилки, відповіли на запитання юних філологів, опрацювали подані апеляції.

Науковці ІФФ

Під час урочистостей членів журі нагороджено подяками від Національного центру “Мала академія наук України “

Науковці ІФФ

Велика вдячність організаторам заходу , низький уклін нашим воїнам, які дають можливість продовжувати тримати освітній фронт, працювати на розвиток науки, формувати мовні цінності молодого покоління українців.