03 квітня 2024

Відбулось засідання проблемно-пошукової наукової групи «Медико-біологічний супровід у підготовці спортсменів» студентів факультету здоров’я, фізичної культури і спорту. Керівник групи – Тетяна Дем’янчук, професор кафедри здоров’я людини та фізичної терапії.

СНТ ЗФКіС

На засіданні були присутні проректор з наукової роботи, професор Наталія Мединська, керівник СНТ «Олімп», гарант освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня, доцент Жанна Сотник. З цікавими повідомленнями виступили студенти: Василь Сокол «Проблеми застосування заборонених препаратів у спорті» та  Дмитро Бабак «Фітотерапевтична корекція стрес-індукованих станів у спортсменів». Члени групи прийняли активну участь в обговоренні та висловили свої міркування. Засідання проводилось у читальній залі університету бібліотеки, працівники якої презентували змістовну виставку, що стосувалась розглянутих питань.

СНТ ЗФКіС