08 липня 2023

Ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук та професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Андрій Боровик пройшли міжнародне стажування на базі Балтійської міжнародної академії ( місто Рига, Республіка Латвія) за темою «Інновації в управлінні якістю юридичною освіти: досвід Латвійської республіки) в галузі знань «Право» обсягом 6 кредитів (180 годин).

Боровик

Під час стажування професори Віталій Дем’янчук та Андрій Боровик пройшли стажування за наступною програмою: 1. Трансформація національної системи юридичної освіти в нинішніх умовах; 2. Особливості професійної підготовки фахівців-юристів; 3. Своєрідність формування професійної компетентності фахівця юридичної сфери; 4. Академічна мобільність, як фактор інтеграції України в європейський юридичний простір та розвиток юридичної освіти в сучасних умовах; 5. Емоційний інтелект: як розпізнавати емоції та керувати ними; та іншими..