05 липня 2023

У середу 5 липня 2023 р. відбувся в науковий онлайн воркшоп про вимоги до написання публікацій в міжнародних журналах.  Цей захід було організовано в рамках проєкту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни», що реалізовується разом з Університетом Бат Спа (Велика Британія).

Активну участь у воркшопі прийняли викладачі педагогічного факультету та аспіранти, що навчаються за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (галузь знань – 01 Освіта) (Ланкіна В., Вибойчик О., Маргітич Н., Бутенко С., Рожко В.)  Доповідачем була  професорка та редактор журналу Journal of Education for Teaching Linda la Velle.

Мир

Окрім теоретичної частини, на заході була практична робота, де присутні  подали короткі резюме своїх наукових досліджень у вигляді інтерв’ю та блогу. Так, викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти проф. Марчук О. О. та доц. Мельничук Л. Б. представили теми, пов’язані із вихованням дітей на ідеях миру. Проф. Марчук О. О. в своїй презентації зазначила, що на базі університету функціонує музей Миру, заснований акад. С. Я. Дем’янчуком, акцентувала, що здобутки педагогіки миру потрібно активно пропагувати серед світової спільноти. Професорка та редактор журналу Journal of Education for Teaching Linda la Velle порекомендувала викладачем кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти статті про педагогіки миру, що написані науковцями Бад Спа Університету та запросила до активної співпраці.