24 травня 2024

В рамках плану заходів з відзначення Дня науки 2024 року факультет кібернетики і факультет здоров’я, фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» провели спільний захід, науковий воршоп «Сучасні проблеми обробки статистичної інформації». До заходи долучились здобувачі бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти, науково-педагогічні працівники факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
albom
Спікер наукового заходу, Джунь Йосип Володимирович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного моделювання, дійсний член Міжнародної педагогічної академії, Європейської асоціації безпеки у своїй доповіді зазначив важливість застосування методів математичної статистики у наукових дослідженнях, презентував вчених, які внесли вклад у розвиток математичної науки. Під час наукового воркшопу спікером озвучив проблеми обробки статистичної інформації та шляхи їх вирішення.
albom
Бажаємо всім успіхів у наукових роботах та досягнення найвищих цілей. Розвиток науки – запорука розвитку України!