24 травня 2024

На засіданні навчально-методичної комісії розглянули питання про затвердження робочих навчальних планів на 2024-2025 н.р., про стан підготовки студентів 4-го курсу до підсумкової атестації, а також про затвердження «Положення про формування, затвердження та оновлення освітніх програм в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»
albom

Начальник навчальної частини Лариса Ілюк зазначила, що усі робочі навчальні плани на 2024-2025 навчальний рік підготовлені відповідно до освітніх програм та навчальних планів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти і рекомендувала їх подати на затвердження Вченою радою.
albom

Щодо стану підготовки здобувачів вищої освіти 4-го курсу до підсумкової атестації виступили голови НМК факультетів, які інформували присутніх про конкретні заходи, які відбулися та відбуваються на факультетах для забезпечення якісної підготовки студентів 4-го курсу до підсумкової атестації.
albom

Завідувачка центру забезпечення якості вищої освіти, доцент Вікторія Артюшок ознайомила присутніх зі змінами, внесеними у «Положення про формування, затвердження та оновлення освітніх програм в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука». Ці зміни конкретизують завдання, права та обов’язки гаранта освітньої програми.
albom

Голова НМК професор Олена Яницька зазначила, що подане Положення було надіслано завчасно на електронні адреси усіх членів НМК для ознайомлення. Пропозицій і рекомендацій по внесенню змін не надходило.

Начальник відділу акредитації Анна Гаврілова запропонувала затвердити «Положення про формування, затвердження та оновлення освітніх програм в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» і подати на затвердження Вченою радою.