28 серпня 2023

28 серпня 2023 року науково-педагогічні працівники університету: проректор з наукової роботи Наталія МЕДИНСЬКА, директор Інституту педагогічної освіти Тамара ПАГУТА, декан педагогічного факультету Інна СОЙКО взяли участь в Освітньому форумі «Освіта Рівненщини. Філософія змін 3.0. НУШ». У форматі дискусійних платформ були розглянуті питання стратегії розвитку освіти Рівненщини; масштабування можливостей і цілей НУШ. На форумі йшлася мова про те, що потрібно створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ

У рамках практичної платформи «Творча майстерня НУШ» науковці університету мали можливість ознайомитися з освітніми майстернями: «Ментальне здоров’я: як подбати про себе та інших»; «Іграшкова терапія у подоланні травматичного стресу війни»; «Діяльнісний підхід як ДНК оновлення української школи»; «Використання програмного комплексу «Mozaik» вчителем»; «Навчитися керувати безпілотними літальними апаратами у ЗСО: міф чи реальність»; «Використання 3D технологій в освітньому процесі»; «Майбутнє України – сучасні електронні підручники» та ін..