31 серпня 2023

Педагогічний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука отримав комп’ютерне обладнання в рамках міжнародного проєкту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни», що реалізується з Університетом Бат Спа (Велика Британія).

Пакет обладнання містить сучасний кольоровий принтер 3в1 А3 формату, який дозволить друкувати кольорові плакати, сертифікати, буклети та якісні фотографії; сучасний ноутбук з ліцензійним Windows 11 Pro та програмне забезпечення.

грант

Обладнання буде використовуватись з метою якісної реалізації освітньої діяльності на педагогічному факультеті, а також проведення щорічних міжнародних громадських учнівських читань «Я голосую за мир», що традиційно проходять в нашому університеті.