30 серпня 2024

30 серпня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Засідання Вченої ради університету розпочалося з урочистого вручення нагород. За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини Почесними грамотами Департаменту освіти і науки України були пошановані кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Коваль Вадим Вадимович

Вчена рада

та кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету європейської освіти Миронець Ніна Ростиславівна.

Вчена рада

Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань: затвердили план роботи і склад Вченої ради на 2024/2025 н. р., постійних комісій при Вченій раді, план роботи університету та його структурних підрозділів на поточний навчальний рік.