01 березня 2024

Обмін культурними боксами – це одночасно занурення в іншу культуру і нагода познайомити інших зі своєю, і це вже друга подія за період існування інтеркультурного студентського клубу «Opening the Borders».

Обмін

Першого тижня весняного семестру у здобувачів бакалаврату та магістратури історико-філологічного факультету, учасників проєктів з віртуального обміну, була можливість отримати оригінальні та символічні подарунки від студентів Університету Чукурова (м. Адана, Туреччина).

Обмін

Свою культурну скриньку для турецьких друзів наші студенти теж наповнили сувенірами з національною символікою та українськими смаколиками, які  з радістю отримали наші  іноземні партнери. Наостанок заходу студентів було нагороджено міжнародними сертифікатами за участь у двох етапах українсько-турецького проєкту.