22 травня 2022

19.05.2022 року в межах відзначення Днів науки в Україні науково-педагогічними працівниками Інституту педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука за участі магістрів спеціальності 013 Початкова освіта проведено регіональний науково-методичний семінар  «Актуальні проблеми оптимізації освітнього процесу національної школи в умовах воєнного часу:

освітній процес

інклюзивне навчання, інновації освітніх галузей Державного стандарту початкової освіти». Доповідачі акцентували увагу на нормативних документах МОН України про організацію освітнього процесу внутрішньо переміщених осіб, біженців, учнів з особливими освітніми потребами. Науковці ІПО та здобувачі магістри розкрили особливості впровадження інноваційних технологій особистісно орієнтованого, діяльнісного, інтегрованого підходів до дистанційного навчання, досвід роботи вчителів освітнього проєкту "Світ чекає крилатих" в різних регіонах України та країнах Європейського Союзу.

освітній процес