22 травня 2022

20 травня у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука професори кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін - кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик та доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іван Богатирьов провели презентацію наукової праці - монографії: «Пенітенціарна парадигма виконання покарання у виді позбавлення волі в Україні».

Монографія

На презентацію нової книги завітав професорсько-викладацький склад університету та представники ректорату.

Монографія

У монографії, на підставі положень науки держави і права, кримінально-виконавчого права, здійснено комплексний систематичний розгляд проблемних питань пенітенціарної парадигми виконання покарання у виді позбавлення волі в Україні. Популярність монографії серед читачів авторами доведено тис фактом, що лише за чотири дні перебування книги в мережі Інтернет, здійснено 16 її скачувань та 25 посилань на неї під час написання наукових робіт, згідно даних сайту zenodo. Вцілому монографія розрахована на здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, працівників правоохоронних органів, адвокатів, суддів, а також всіх тих, хто цікавиться питаннями виконання і відбування кримінальних покарань в Україні.