02 липня 2022

Університет Бат-Спа співпрацює з вищим навчальним закладом Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука (МЕГУ) у рамках програми, спрямованої на те, щоб допомогти Західноукраїнському університету продовжувати виживати та процвітати поза межами поточного конфлікту, з яким стикається країна...

Ця ініціатива є частиною ширшої програми партнерства між університетами Великої Британії та України, започаткованої Cormack Consultancy Group (CCG) та Universities UK International (UUKi).

Запропонована підтримка від Університету Бат Спа включає в себе обмін навчальними ресурсами, розробку схеми наставництва та співпрацю між дисциплінами, які вивчаються чи досліджуються в обох закладах. Коли це можливо, обидва університети з нетерпінням чекають сприяння обміну персоналом і студентами.

Девід Ньюмен, секретар університету, сказав:

«Університет Бат Спа солідарний з Україною, і ми раді співпрацювати з МЕГУ таким чином, щоб надати підтримку та зміцнити зв’язки дружби та співпраці через розвиток академічного, культурного та особистого обміну.

Це партнерство ґрунтується на нашому існуючому зв’язку з МЕГУ, який розпочався у 2018 році в рамках нашого проекту DESTIN, який фінансується Erasmus+, щоб покращити журналістську освіту в Україні. Колеги з МЕГУ відвідали Бат у рамках цього проекту, і ми з нетерпінням чекаємо на світле майбутнє, де ми сподіваємось ще раз привітати їх у місті Бат».

Віталій Дем’янчук, ректор МЕГУ додав:

«Для нас велика честь працювати з таким потужним закладом, як Університет Бат Спа. З цим університетом ми  підтримуємо тісні стосунки протягом багатьох років.

Ми хотіли б висловити нашу вдячність народу Сполученого Королівства та керівництву Університету Бат Спа за вибір партнерства з нашим закладом. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити тривалість нашої співпраці, щоб позитивно вплинути на майбутнє наших поколінь».

Джерело: https://www.bathspa.ac.uk/news-and-events/news/recovery-partnership-iueh/