26 жовтня 2024

Майбутній педагог повинен бути ознайомлений із тими подіями, які мають місце в освітньому просторі сьогодення. Важливо навчити здобувачів вищої освіти переймати кращий педагогічний досвід вчителів, знайомити їх з кращими вчителями регіону, стежити за «новинками» педагогічної літератури, уникати помилок у партнерській взаємодії тощо. Для цього доцільно використовувати Інтернет ресурси (новини, матеріали Facebook, Іnstagram, Tik-Tock), які містять освітній контент.

Педагогічний факультет МЕГУ

Відтак на заняттях із курсу «Загальна педагогіка» (проф. Марчук О. О.) проходять «педагогічні п’ятихвилинки», де обговорюють новини педагогічної спільноти. Наприклад, 25 жовтня 2024 р. студенти спеціальності 013 «Дошкільна освіта», 014 Середня освіта (Мова та література (англійська), 014. 11 «Середня освіта (Фізична культура), 017 «Фізична культура і спорт» ознайомилися із відеоматеріалами Facebook пробібліотеку-дитячий садочок на Львівщині, методику вчителя історії В. Акименка, навчальні локації ліцею "Колегіум" (Володимирець, Рівненщина), обговорили нетактовне спілкування педпрацівників в одному із приватних ліцеїв Дніпра.

Педагогічний факультет МЕГУ

Такі «педагогічні п’ятихвилинки» проводяться систематично, майбутні педагоги вільно виражають своє ставлення до певної події, викладач акцентує на необхідності постійного вдосконалення професійної майстерності та дотриманні педагогічного такту в освітньому процесі.