26 жовтня 2024

25 жовтня 2024 року в онлайн-режимі в рамках Шістнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» викладачі педагогічного факультету: завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доц. Лілія Мельничук, директорка Інституту педагогічної освіти, доц. кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Тамара Пагута, викладачка кафедри теорії та методики початкової освіти Наталія Максимчук взяли участь у круглому столі «Козацька педагогіка. Минуле і сучасність».

Педагогічний факультет МЕГУ

На круглому столі обговорювалися питання: історія козацької педагогіки, як основи української педагогічної традиції; сутність козацької педагогіки: визначення, мета, завдання, форми, методи, принципи, засоби, прийоми; шляхи впровадження козацької педагогіки в сучасну освіту в Україні; українська козацька педагогіка, її місце в світовій педагогіці.

Педагогічний факультет МЕГУ