21 червня 2023

Проблема методичної підготовки студентів спеціальності «Дошкільна освіта» постійно перебуває в центрі уваги викладацького колективу кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти. Саме тому  завданням педагогічного марафону, зазначає доцент  В. Борова, є:

1. Ознайомлення з інноваційним досвідом  педагогічної діяльності кращих колективів закладів дошкільної освіти м. Рівне.

2. Вивчення дизайнерських підходів до створення осередків дитячої діяльності у вікових групах та оформлення приміщення освітнього закладу.

3. Інформування працівників закладу дошкільної освіти  про  правила вступу на магістерську та бакалаврську освітні програми у 2023-24 навчальному році.

пед мар

У перший день марафону студенти 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали ЗДО № 56 м. Рівне. Про особливості освітньої діяльності педагогічного колективу розповіла студентам директорка закладу Тлумач Т. В.  Майбутні вихователі переглянули та проаналізували цікаве і змістовне заняття з розвитку мовлення дітей, яке провела вихователька Ячменник Р. О. Вихователька-методистка провела ознайомлювальну екскурсію закладом дошкільної освіти. Особливе враження на студентів справив один із куточків природи, який є тільки у ЗДО №  56. Величезні пальми, яким більше 20 років, фікуси інші рослини комфортно почуваються завдяки працьовитим рукам працівників  закладу. У куточку  природи діти різних вікових груп не тільки спостерігають за рослинами, але  займаються експериментуванням.

пед мар

Працівників ЗДО Борова В. Є. ознайомила з правилами вступу до університету та запросила  на навчання до вузу.