05 вересня 2024

Здобувачі першого курсу першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти відвідали лекцію на тему: «Ми українці: честь і слава незламним!». Основною темою стала історія створення та становлення Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

МЕГУ перша лекція

Лекцію прочитали фахівці в галузі історії та історії педагогіки –доцент Наталія Лопацька, доцент Андрій Левдер, доцент Володимир Старжець, доцент Тамара Пагута. Викладачі ознайомили першокурсників із основними віхами розвитку нашого університету, життям та діяльністю засновника – академіка  Степана Якимовича Дем’янчука. Обговорили ключові положення педагогіки миру, виховної й просвітницької діяльності в МЕГУ.

МЕГУ перша лекція

Зупинилися також на питаннях патріотичного виховання студентської молоді, що є пріоритетним напрямком упродовж всього терміну навчання в стінах нашого університету.