13 липня 2022

Сьогодні ректор ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука» Віталій Дем’янчук  взяв участь у засіданні Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України та разом із головами громад нашої області підписали Меморандум із керівниками найбільших вишів нашого міста — НУВГП, РДГУ, Рівненською медичною академією та Луганським державним медичним університетом, який віднедавна переїхав у наше місто.

Ректор

Тепер усі разом працюватимуть над тим, аби наші діти здобували освіту у Рівному, отримували саме ті знання й опановували ті спеціальності, які потрібні на місцях, актуальні та затребувані.

Зустріч

Мер міста, Олександр Третяк зазначив, що керівники вишів готові до співпраці, адаптуються до вимог часу та вимог населених пунктів, з яких їдуть до них навчатися діти. Вірю, що саме так ми зможемо забезпечити необхідні кадри на місцях, а також збережемо наш інтелектуальний скарб — наших випускників.

Третяк

Не обійшлося і без практичної частини зустрічі. Адже сучасні умови змушують нас працювати активніше, тож всі присутні змогли дізнатися про нововведення законодавства, які відстоює та лобіює Асоціація міст України. Також було розглянуто надважливі питання - підготовка до нового навчального року, облаштування укриттів у навчальних закладах та підготовка до опалювального періоду.

Працюємо заради перемоги!