12 червня 2024

Відбулося заключне заняття Школи педагогічної майстерності у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. На крайній зустрічі учасники обговорили результативність роботи Школи та підбили підсумки річної програми.

Школа педагогічної майстерності

Детально обговорили творчі зустрічі, програмно-технічні результати, нові педагогічні технології, нетрадиційні методи і засоби навчання, круглі столи, набуті цифрові компетентності та семінари-практикуми, які опрацювали впродовж поточного навчального року. Окремо поділилися враженнями та рекомендаціями для наступного запуску Школи для нових учасників.

Школа педагогічної майстерності

Усі члени Школи педагогічної майстерності отримали сертифікати, що підтверджують проходження ними курсу підвищення кваліфікації та поглиблення знань щодо сучасних засобів та нетрадиційних методів навчання, передового педагогічного досвіду та обговорення творчих здобутків колег. Сертифікати вручила професор, проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти, керівник Школи педагогічної майстерності Олена Яницька. Олена Юріївна особисто подякувала кожному учаснику та відзначила професійні здобутки й відданість викладацькій діяльності, яку демонструють педагоги.

Школа педагогічної майстерності

Нагадаємо, що Школа педагогічної майстерності провадить свою діяльність вже третій рік поспіль, незважаючи на воєнний стан та виклики часу. Наступного року ініціативу планується продовжити та відновити зустрічі після старту освітнього процесу.