10 травня 2023

Підвищення кваліфікації викладачів є невід’ємною складовою якіcної організації освітнього процесу в університеті.

Так з 15 березня по 12 квітня 2023 р. доцент кафедри менеджменту Вікторія Артюшок долучилась до дуже сучасного та креативного курсу підвищення кваліфікації від ком’юніті Прогресильні, який проходив в онлайн форматі.  ГО «Прогресильні» – це ком’юніті активних людей, які створюють нову якість освіти в Україні. Громадська організація об’єднує викладачів, студентів, науковців, громадських діячів для побудови горизонтальних комунікацій, професійного розвитку та захисту своїх прав.

Артюшок Вікторія

Серія онлайн-заходів «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» включала лекції, Public talk, дискусії, тренінги. Серед іншого під час заходів приділялась увага наступним проблемам: як спроєктувати якісну освітню програму, зміст освітньої програми, синергія неформальної та академічної освіти, методи якісного навчання, академічна доброчесність та її важливість для розвитку країни, long life learning для викладача, інституційне забезпечення якості освітнього процесу, наука як невід'ємна складова підготовки сучасного спеціаліста та інклюзивна освіта.

Артюшок Вікторія

Серед запрошених спікерів були Артем АРТЮХОВ, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету; Зоряна ЛУЧИШИН, д.е.н., професорка, помічниця проректора з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Леся БАРАНОВСЬКА, к.ф.-м.н., доцент, КПІ ім. Ігоря Сікорського; Оксана БІЛОУС, д.ф.-м.н., доцент, Університет Відня, Юрій РАШКЕВИЧ, д.т.н., професор, член Національного агентства кваліфікацій; Олександра ЛЯШЕНКО, д.е.н., професорка Бізнес-школи Українського католицького університету та інші.