08 березня 2024

В процесі підготовки до заключного турніру з адаптивних спортивних ігор  студенти факультету ЗФКіС, спеціальності 227 - фізична терапія та 017- фізична культура і спорт Польсько-українського адаптаційного центру продовжують проведення півфінальних турнірів з адаптивних спортивних ігор. У період з 29.02.23р. до 09.03.23 р. такі турніри проведені серед внутрішньо переміщених осіб, учнів ліцею N11 м.Рівне.

польська співпраця

Крім визначення переможців і учасників заключного фінального турніру студенти -волонтери адаптаційного центру під керівництвом координатора проєкту RITA ,,Зміни в регіоні" старшого викладача факультету ЗФКіС Петрука І.Д. провели анкетування задоволеності та спеціальні тести на оцінювання дрібної моторики.

польська співпраця