02 вересня 2024

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулася урочиста посвята у студенти. Дружня родина нашого університету поповнилася молодими вмотивованими студентами, які готові розпочати свій шлях до опанування професії.

Журналістики

Напутні слова сказав президент, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Дем’янчук, який побажав студентам наснаги та успіхів у навчанні. Професорсько-викладацький склад та старшокурсники радо вітали студентів-першачків на факультетах та долучилися до вступної бесіди.

ДАС

Першокурсники отримали інформацію щодо побудови навчального процесу, зустрілися з кураторами та змогли задати запитання стосовно усіх діяльностей в університетських стінах та за їх межами.

Посвята