Сьогодні відбулася презентація книги "Володимир Борейко". Колеги та студенти Володимира Івановича зустрілися з його сім'єю та обмінялися спогадами про видатну особистість.
Зустріч передбачала формат запитань-відповідей, оскільки організатор та модератор заходу Віктор Мазаний ввів книгу у курс практичної підготовки журналістів в межах дисципліни "Медіавиробництво: контент" при підготовці інтерв'ю.
Розпочали з питань до президента МЕГУ, доктора педагогічних наук, професора Анатолія Дем'янчука стосовно його досвіду роботи з Володимиром Івановичем. Анатолій Степанович відзначив надзвичайно важливу постать викладача у становленні його студентів. Також підкреслив той факт, що пан Володимир завжди із задоволенням йшов на роботу та заряджав колег на плідну працю.
Дружина Володимира Борейко Галина та донька Аліна поділилися щемливими сімейними спогадами про життя із люблячим чоловіком та батьком. Особливо відзначили патріотизм та відданість Володимира Івановича питанням державності та мови. Розповіли, що його толерантний та виважений підхід, який знали колеги, мав місце і в сімейному житті. Цікавим фактом для присутніх стали традиції сім'ї Борейко, що включають в себе спільні подорожі та активності обов'язково разом. Пані Галина наголосила на тому, що її чоловік ніколи не говорив погано про студентів чи колег, він завжди шукав хороше у людях та докладав зусилля для розвитку позитивних рис у кожному. Зазначила, що без спогадів колег книга була б неповною.
Доктор економічних наук, професор Юрій Гончаров висловив свою вдячність за довгі роки міцної дружби та співпраці із колегою, який став підтримкою у багатьох починаннях та допоміг реалізувати чимало наукових ініціатив. Відзначив ще й постійне бажання Володимира Івановича піднімати престиж університету та докладати зусиль для його процвітання.
Доктор філологічних наук, професор Наталія Мединська підкреслила вагому роль пана Борейко у становленні та процвітанні роботи Студентського наукового товариства МЕГУ. Саме під керівництвом Володимира Івановича студентські наукові доробки стали постійними в межах усіх факультетів та значно розширили свою тематику.
Доктор філологічних наук, професор Таміла Груба та кандидат педагогічних наук, доцент Лілія Овдійчук поділилися своїми спогадами щодо роботи із професором в межах діяльності історико-філологічного факультету, організації конференцій, постійної взаємодії у вичитці наукових робіт та, звісно, в межах робочого спілкування. Науковиці високо відзначили щирість, толерантність та скрупульозність керівника у підході до будь-якої роботи.
Колеги по економічному факультету кандидат економічних наук, доцент Лариса Коваль та кандидат економічних наук, доцент Наталія Мисковець розповіли про свої спогади щодо спільної праці та організації студентського навчання та наукової роботи. Лариса Антонівна зауважила практичну спрямованість курсів Володимира Івановича, його постійне вболівання за починання студентів та допомогу численним здобувачам із написанням заявок та отримання в результаті за ними премій від державної адміністрації. Наталія Петрівна ж розповіла про Володимира Івановича як про викладача, який допоміг їй не лише у становленні на науковій ниві, а й завжди допомагав в роботі та житті.
На завершення Галина Борейко подякувала присутнім та ще раз підкреслила важливу роль МЕГУ у житті Володимира Івановича Борейко.
Світла пам'ять!!!