04 жовтня 2024

Напередодні Дня працівника освіти у Міжнародому економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука відбулися урочистості з нагоди професійного свята. Ректор, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем`янчук привітав колег та вручив почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток університету та з нагоди Дня працівника освіти. Також Віталій Анатолійович передав членам професорсько-викладацького колективу грамоти від Управління освіти Рівненської міської ради.

Студентська молодь долучилася до привітань святковим концертом. Активісти Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді разом із першокурсниками усіх факультетів підготували концертну програму зі співами, танцювальними номерами та гумористичними виступами. Піднесена святкова атмосфера панувала у залі завдяки самовідданості та оригінальності студентських постановок, які зачепили важливі теми суспільного та університетського життя.