04 жовтня 2024

Початок осіннього семестру для членів студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» МЕГУ відзначився встановленням партнерських зв’язків з однолітками навчального закладу Stone Bridge High School (США). Багатоетапний проєкт, до якого, крім студентів історико-філологічного факультету, долучились й старшокласники з Рівненського обласного наукового ліцею, складався з трьох заходів.

ІФФ

Знайомство учасників відбувалося через розміщення власних відео на онлайн-дошці Padlet, де можна було залишати коментарі, що сприяло подальшому спілкуванню. Темами обговорення двох відеозустрічей були особливості навчання та студентське життя, яке виявилося досить насиченим як для українських, так і для американських учасників. Кожна сторона представила креативні презентації не лише про заняття в закладах освіти, а й про відпочинок, визначні пам'ятки та позакласні заходи, що привернуло увагу аудиторії та викликало інтерес дізнатися більше.

ІФФ

Впевнені, що участь студентів у таких проєктах дозволяє зануритися в нову культуру, отримати новий досвід та розвинути навички міжкультурної комунікації, тож запрошуємо охочих до участі у нових заходах!