22 липня 2023

Професори кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іван Богатирьов та кандидат юридичних наук, доцент, академік, відмінник освіти України Андрій Боровик прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання кримінально-правової кваліфікації, документування та розслідування колабораціонізму».

Боровик

Організаторами конференції виступив Одеський державний університет внутрішніх справ. Відкрив науковий захід особисто ректор - доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти України - Дмитро Швець.

Боровик

Участь у роботі наукового заходу, окрім науковців, прийняли народні депутати України, діючі працівники прокуратури, Нацполіціі, судді та адвокати. Кожна доповідь супроводжувалась активною дискусією у якій активно приймали участь професори Андрій Боровик та Іван Богатирьов.