22 травня 2022

20 травня проректором з наукової роботи МІжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидатом юридичних наук, професором кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, академіком Міжнародної кадрової академії, академіком Академії адміністративно-правових наук Андрієм Боровиком проведено відкриту онлайн-лекцію: «Порушення норм Женевських та інших конвенцій росією в Україні».

відкрита пара

Під час проведення лекції професором на конкретних прикладах, із проведенням презентації фото, відеоматеріалів, показів свідків та очевидців доведено вчинення росією фактів свідомого знищення українського народу, об’єктів культурної спадщини ЮНЕСКО, об’єктів цивільної та релігійної інфраструктури та наведено конкретні статті та пункти Женевських та інших конвенцій, які порушила держава-агресор.

відкрита пара

Всього послухати онлайн-лекцію підключилось понад 200 слухачів, в тому числі доктори наук, професори з інших навчальних закладів України, зокрема: Національної академії внутрішніх справ, Національного університету «Львівська політехніка», Класичного приватного університету, Інституту публічного та приватного права та багатьох інших.

Окремі слухачі, задавали доповідачу запитання, на які отримали кваліфіковані та ґрунтовні відповіді.