03 травня 2023

З метою удосконалення організації освітнього процесу заступник начальника відділу координації навчання студентів з елементами дистанційної форми, старший викладач кафедри менеджменту Наталія Далюк ознайомила викладачів усіх факультетів з можливостями використання сервісів Google: Jamboard та тестування у Google-формі. Заходи відбувалися у період з 19 квітня до 2 травня.

Ініціатором проведення таких майстер-класів виступила проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти, кандидат педагогічних наук, професор Олена Яницька. Така діяльність стала відповіддю на результати опитування здобувачів, які вказали необхідність розширення програмного функціоналу, які використовують викладачі під час проведення занять.

Викладачі кожного факультету підготували презентаційні матеріали для обміну досвідом використання сервісів Google: Jamboard та тестування у Google-формі у практичній діяльності. Педагоги поділилися реальними ситуаціями з практики, коли хмарні сервіси спростили роботу та передали колегам впроваджені новації.