09 листопада 2023

Новини
9.11.2023 року проведено 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта серед здобувачів освіти педагогічного факультету ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука". Студенти продемонстрували теоретичні знання та практичні вміння проведення фрагментів занять, уроків, режимних моментів ЗДО та початкових класів ЗЗСО на засадах діяльнісного, проблемно-пошукового, дослідницького, дитиноцентрованого підходів з елементами здоров'язбережувальних, ігрових, інтерактивних, LEGO технологій.
Новини
Декан педагогічного факультету, члени кафедр загальної педагогіки та дошкільної освіти, теорії та методик початкової освіти висловлюють найщирішу ПОДЯКУ керівному складу ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" - Ректору, Президенту, проректорам Університету за підтримку і втілення ідеї облаштування лабораторії Освітнє середовище НУШ ! Готуємо Агентів змін, вчителів інноваторів, провідників реформи НУШ!