27 жовтня 2023

Радіодиктант національної єдності розпочався із вітального слова ректора, проф. Віталія Дем’янчука, проректора з наукової роботи, проф. Наталії Мединської, завідувачки кафедри української мови та літератури, проф. Ліліі Овдійчук. До написання радіодиктанту долучилися студенти різних факультетів МЕГУ: історико-філологічний, юридичний, економічний, педагогічний та факультет журналістики.\

Радіодиктант

Писали диктант і викладачі. Своїми враженнями опісля поділилися викладачі та студенти. Філологи відзначили, що текст Катерини Калитко дуже тонко і глибоко розкриває символічний образ доріг «крізь усю країну, які хоч і перерубані, але зв’язані у вузол, аби бути ще міцнішими», і які неодмінно приведуть до тепла рідної домівки.

Радіодиктант

Цьогоріч текст озвучував актор Олексій Гнатковський. І, мабуть, нині не так важлива орфографічна й пунктуаційна грамотність, як єднання мільйонів українських сердець у різних куточках України і світу та утвердження української мови – нашого національного оберегу. Студенти відзначили атмосферу, яка панувала під час написання диктанту. Вона була неймовірно чуттєвою і щемливою.

Дякуємо усім захисникам і захисницям за можливість долучитися до всеукраїнського флешмобу.