18 травня 2024

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено ректора ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний  університет імені академіка Степана Дем’янчука» Віталія ДЕМ’ЯНЧУКА за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.
 Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» - університет з багатою історією і традиціями, знаний як в Україні, так і закордоном, цьогоріч відсвяткував ювілей – 30 років із  дня заснування. Працівники ЗВО уже близько тридцяти років власними досягненнями демонструють високу якість освіти, професійність у викладанні.
Наукові здобутки працівників та студентів університету можуть приємно здивувати, оскільки науково-дослідна робота спрямовується на залучення провідних науковців університету до загальноукраїнського і світового наукового простору, а також використання міжнародного досвіду для розв’язання важливих наукових завдань.

Нагородження ректора

Вітаємо ректора університету із отриманням Почесної грамоти! Нехай Ваша енергія, оптимізм, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету, розвитку науки та України! Разом до перемоги!