18 травня 2024

Шановні колеги, студенти та науковці!
З нагоди Дня науки,  щиро вітаю всю академічну спільноту нашого університету. Це особливий день, коли ми вшановуємо науковий прогрес, відкриття та досягнення, які надихають нашу майбутню генерацію дослідників.
Упродовж 30 років наш університет є важливим центром наукової діяльності, де поєднались знання, талант та пристрасть до досліджень.  Відкриття, наукові статті та інноваційні проєкти науковців МЕГУ сприяють прогресу та розвитку суспільства, а наполеглива праця  множить здобутки у світову скарбницю знань.
День науки - це час для оцінки наших досягнень,  для висловлення вдячності всім науковцям, які присвятили своє життя поглибленому вивченню науки та розвитку нових ідей, а також тих, хто нині захищає Україну.
Нехай День науки надихне нас всіх на нові відкриття. Бажаю вам постійного розвитку, перспектив і наукових успіхів. Разом ми зможемо змінювати світ на краще через науку.
Разом до перемоги!
З найщирішими вітаннями,