23 грудня 2023

На сесії Рівненської обласної ради, яка відбулась 22 грудня 2023р. в.о. голови ОВА Сергій ПОДОЛІН вручив Подяку від Прем’єр міністра України Дениса ШМИГАЛЯ ректору ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний  університет імені академіка Степана Дем’янчука» Віталію ДЕМ’ЯНЧУКУ за вагомий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Нагорода ректора

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» - університет з багатою історією і традиціями, знаний як в Україні, так і закордоном, цьогоріч відсвяткував ювілей – 30 років із  дня заснування. Працівники ЗВО уже близько тридцяти років власними досягненнями демонструють високу якість освіти, професійність у викладанні.

Нагорода ректора

Наукові здобутки працівників та студентів університету можуть приємно здивувати, оскільки науково-дослідна робота спрямовується на залучення провідних науковців університету до загальноукраїнського і світового наукового простору, а також використання міжнародного досвіду для розв’язання важливих наукових завдань. МЕГУ серед 206 ЗВО посідає 20 сходинку із загальною кількістю 14 акредитованих освітніх програм. Запровадив цей рейтинг акредитацій освітніх програм в українських закладах вищої освіти Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта». За версією дослідницького центру МЕГУ став одним із ВНЗ з рядом компонентів, що комплексно і релевантно високо характеризують якість освітньої діяльності.

Нагорода ректора

Однією з основних стратегій розвитку ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» є інтернаціоналізація освітньої діяльності університету. За 30-ть років роботи  ЗВО  налагодив плідну співпрацю з понад 32 іноземними закладами вищої освіти.

Нагорода ректора

За словами ректора університету Віталія ДЕМ’ЯНЧУКА: «Отримана подяка є результатом багаторічної сумлінної роботи усього колективу та гідною оцінкою  нашої діяльності»

Вітаємо ректора університету із отриманням подяки! Нехай Ваша енергія, оптимізм, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету, розвитку науки та України! Разом до перемоги!