10 червня 2023

Ректор нашого університету Віталій Дем’янчук провів зустріч з головами Студентських рад факультетів та Студентською радою університету. До обговорення поточних питань долучилися проректор з наукової роботи Наталія Мединська, проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку Наталія Терновик.

Віталій Анатолійович наголосив на особливостях організації освітнього процесу, проходженні літньої заліково-екзаменаційної сесії в умовах воєнного стану. Також ректор відзначив те, що в університеті створено усі умови для всебічного розвитку студентської молоді, активно розвивається міжнародна грантова діяльність і здобувачі освіти можуть долучатися до грантових проєктів.

Проректор з наукової роботи Наталія Миколаївна закцентувала увагу на перспективах науково-дослідної роботи здобувачів в університеті на різних етапах навчання: залученні до науково-пошукової діяльності в студентських наукових товариствах; написанні публікацій у наукових збірниках; участі у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, грантових проєктах, спрямованих на розробку наукових досліджень.

Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку Наталія Терновик подякувала здобувачам освіти за  активну участь у волонтерській діяльності університету та національно-патріотичних заходах, окреслила перспективи подальшої спільної роботи керівництва університету та студентської ради.

На завершення здобувачі освіти ставили питання та надавали пропозиції щодо навчання та позанавчальної діяльності.

Зауважимо, що такі зустрічі в нашому університеті є традиційними та проводяться неодноразово під час навчального року.